Mé služby - Martina Paličková
420
page-template-default,page,page-id-420,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Mé služby

symbol

Konzultace v poradenství

Potřebujete pochopit určité stránky své osobnosti? Potřebujete vybalancovat svůj niterný svět a najít harmonii ve svých tužbách a přáních? V dnešní době jsou na člověka kladeny obrovské nároky, které mohou vzbuzovat úzkostlivé stavy, neuspokojení a frustraci. Každý z nás má jisté zkušenosti s napětím a kolísavými myšlenkami. V průběhu sezení si uvědomíte své činy a proniknete do vnímání sebe i svého okolí. Tyto konzultace probíhají klidnou formou a jsou dobrým odrazovým můstkem pro další osobní rozvoj.

symbol

Koučování

Chcete se osobnostně rozvíjet? Chcete zdokonalovat vztah k sobě i k lidem kolem Vás? Nastavte si svůj směr, kterým se chcete vydat. Nevíte jak? Nevadí. Koučování celý tento proces urychlí a Vám tak ušetří čas i peníze a hlavně trápení. Technikou NLP se zaměřuji na podporu sebedůvěry a sebelásky, vůle a uspořádání vlastních priorit. Při koučování si klient aktivně rozvíjí svou osobnost. Největším potěšením pro mě je spokojený klient, který nemá strach, že životní překážky zvládne. A zvládne je s lehkostí a s úsměvem.

symbol

Regresní aktivity

Každý máme šuplík naplněný bolestivým prožitkem. Tento šuplík je potřeba pomalu otevřít, zpracovat a pročistit od emoční bolesti. Odkrytí a znovuprožití této příčiny, která nám vytváří kolísání nálad, přílišnou sebekritiku, obavy, negativní myšlenky, závislosti, limity v osobním rozvoji, zdravotní i psychické problémy, pomáhá k uvolnění. Potřebujeme odpustit sobě nebo druhým, kteří nám buď vědomě či nevědomě poznamenali naši psychiku a ublížili nám.